Termohrnky

Termohrnky

Termohrníček s portrétem Vaši Shiby

595 vč DPH

Termohrnek má obsah 300 ml a je z kvalitního nerezu a jak jsme psali výše – má i vyjímatelné plastové víčko s výřezem pro napití či prostrčení víčka a těsnění. Nebojte se však, že v létě termohrnek nebudete používat – uchovává teplotu nejen horkého, ale i chladného nápoje. Takto chladný nápoj vydrží (10 °C) i po 5 hod., 15 °C po 8 hod. a to při okolní teplotě +24°C.

Výška termohrnku je 115 mm s víčkem a 110 mm bez víčka. Všechny naše hrnky jsou tisknuty pomocí sublimační technologie pro lesklý a kvalitní vzhled ilustrace a splynutím s povrchem láhve.

Veškeré instrukce k objednávce naleznete v obrázcích produktu, pokud máte dotaz, napište nám na info@shibapoint.cz

Katalogové číslo: 52451 Kategorie:

Popis

K životu pejskaře neodmyslitelně patří káva a dlouhé procházky za každého počasí. Tenhle termohrnek Vám však zpříjemní každodenní život, už jen třeba tím, že je mnohem obtížnější, aby Vám obsah hrníčku Váš chlupáč vylil…třeba do notebooku. Druhou nesmírnou výhodou pak je fakt, že jakmile si uvaříte kávu, je to přesně ten okamžik, kdy se Váš chlupáč rozhodne, že je čas jít ven.

Takže pokud zase nechcete pít studenou kávu – udělejte si radost a pořiďte si tenhle hrníček – kafe Vám vydrží teplé, než se vrátíte nebo jej prostě přikryjete plastovým víčkem, chytnete za ucho a vezmete si jej s sebou. Problém vyřešen!

Veškeré instrukce k objednávce naleznete v obrázcích produktu, pokud máte dotaz, napište nám na info@shibapoint.cz.

Další informace

Hmotnost 0.4 kg

Výrobce

SHIBAPOINT

Přihlášení

přerušení příjmu objednávek

Z technických důvodů (porucha tiskárny) dočasně přerušujeme příjem objednávek na trička a mikiny. Děkujeme za pochopení.